Tak się zaczęło...

...i trwa nadal jako

 
Intruder Warmia
Jesteśmy z Olsztyna i Dywit, miejscowości gminnej oddalonej kilka kilometrów od Olsztyna. Jeden z nas mieszka obecnie w Niemczech ale latem przyjeżdża do Polski z Intruzem.

Cała zabawa z motocyklami zaczęła się jeszcze kiedy mieliśmy po kilkanaście lat. Potem różne zawirowania spowodowały, jak się okazuje tylko na jakiś czas, że nasze hobby zostało zepchnięte na dalszy plan. Kilka lat temu, dzięki Zdziśkowi, wszystko odżyło. On pierwszy kupił Intrudera VS1400, przywiózł do Polski i pozwolił nam pojeździć :-). Od tej pory, każdy z nas myślał już tylko o swoim Intruzie. Wkrótce znowu mogliśmy spotkać się na drodze, na własnych motocyklach.    

Na początku było nas czterech i wszyscy jeździliśmy Intruderami, stąd też nazwa naszej grupy. Po pewnym czasie przyszedł do głowy pomysł stworzenia strony i pokazania się w internecie a jednocześnie zaistnienia wśród innych grup motocyklistów. Dzięki naszej wspólnej pasji poznaliśmy wiele osób o podobnych zainteresowaniach z Olsztyna, Warmii i Mazur, Polski i zagranicy. Mamy kontakty z osobami z innych grup i klubów motocyklowych, nie tylko w Polsce, z którymi spotykamy się przy różnych okazjach w sezonie i poza nim.
Jeździmy kiedy chcemy, kiedy możemy i ze wszystkimi, którzy chcą jeździć i mają właśnie czas.


 

Fragment filmu z parady nocnej w Giżycku
Zlot w Twierdzy vBoyen 2005r.