Naszywki Intruder Polska


Wzór naszywki powstał w roku 2009, a pracowało nad nim kilka osób z forum. Z wielu pomysłów i projektów powstał jeden, który stał się znakiem rozpoznawalnym użytkowników forum Intruder Polska oraz miłośników motocykla Suzuki Intruder. Przedstawia, oprócz oczywiście nazwy i adresu strony, model silnika Intruder VS 1400, rok powstania forum i grupy Intruder Polska - 2006 oraz nasze barwy narodowe.
Wymiary: 95 x 65
 


Wybór wykonawcy naszywki nie był przypadkowy. Firma naszywki.com.pl zaproponowała bardzo dobrej jakości materiały, z których został wykonany projekt. Podkład to cordura - materiał o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych, co jest bardzo istotne w naszywkach dla motocyklistów oraz nici z lekkim połyskiem, również o podwyższonej wytrzymałości. Całość podszyta cienką fizeliną.
Korzystając z doświadczenia firmy
naszywki.com.pl i fachowego doradztwa, dopasowaliśmy wzór do możliwości technologicznych haftu komputerowego, dzięki czemu naszywka jest wyraźna i czytelna. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i jakości wykonanych naszywek, dlatego w tym roku ponownie korzystamy z usług firmy naszywki.com.pl

 
naszywkownia.pl